Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

ekstra

Grzegorz

wszystko okey

Robert

Superkowo

Klaudia

Jak zawsze pysznie :)

Joanna

Pizza pyszna jak zawsze, choć tym razem była trochę przypalona. czy teraz dajecie panstwo tylko 1 sos ?bo niestety nie otrzymaliśmy czosnkowego a go uwielbiamy.

Lidia

Brak

Łukasz

Wszystko na czas jak zawsze 😉

Dariusz

Bardzo dobra pizza, tylko w europejskiej już drugi raz są zielone oliwki zamiast czarnych

Michał

PROSZE O WYSTAWIENIU FAKTURY VAT

Iryna

Super

Dmytro

Pizza dotarła przypalona, z przesuszonym serem, a sos był pomieszany, zamiast piri-piri był pomidorowy

Aliaksandra

3 godziny oczekiwania na spaloną pizze. Dziękuję

Nowak

Ja zawsze wszystko smaczne i nawet przed czasem szacowanym w aplikacji.

Przemysław

Przypalone brzegi

Waldemar

Trochę przypalona, ale spooooko xd

Basia

Bardzo się nie spodobały rolsy, kiedyś zamawialiśmy cały czas. Wczoraj było rozczarowanie.
Fatalny lawasz kiedyś było super, szkoda ale niestety nie będę zamawiać tutaj więcej .

Nataliia

Jak zawsze wszystko ok.

Wojciech

Szybko i pysznie

Karolina

Szybciutko, pyszniutko, polecam. Pizza zawsze pyszna i świeża.

Aneta

nie ma uwag

Przemysław

Pizza przyszła po 1h50, 20minut po czasie wyświetlonym w momencie zamówienia. Pizza ledwo ciepła. Podgrzewaliśmy ją na bieżąco w mikrofalówce. Sos BBQ powinien był być dodany zamiast sosu pomidorowego, zamiat tego Pizza była polana sosem bbq.

Wojciech

Sztosik

Basia

Smacznie, pysznie i na czas. :-)

Mirosław

W dniu 19/11/2022 około godziny 19:47 złożyłem za pośrednictwem Państwa strony internetowej zamówienie na pizzę. Pizza miał dostarczyć lokal w Krakowie - Podgórze.

Początkowo przyjąłem godzinę podaną przez system jako orientacyjny czas sprowadzenia się zamówienia i jakby błąd systemu, gdyż była nań godzina około 21.

Gdy zbliżał się czas odbioru wykonałem telefon do oddziału. Pracownik pizzerii poinformował mnie, że pizza powinna do mnie dotrzeć w przeciągu kolejnych 10min.

Minęło kolejne 30 min, a pizzy dalej nie było, a do tego pod wskazanym numerem nikt już nie odbierał. Nie chciałem rezygnować z zamówienia, ponieważ uiściłem już opłatę on-line. A kwota nie była moim zdaniem też błacha zwłaszcza w dobie dzisiejszego kryzysu.

Ostatecznie otrzymałem zamówioną pizzę około 22:07. Nie była ona moim zdaniem wyjątkowo ciepła. Do jej pokrojenia też możnaby mieć bardzo wiele zastrzeżeń.

Brak informacji o opóźnieniu ze strony pizzerii uważam za bardzo poważne niedopatrzenie. A pracownik pizzerii, gdy zwróciłem uwagę, że opóźnienie zbliża się do 30 min żartobliwym tonem stwierdził, że to dopiero kilkanaście minut... Jest to dla mnie wysoce niestosowne.

Jestem obecnie pacjentem szpitala im Dietla przy Focha 33 w Krakowie. Wraz z kolegami chcieliśmy tym posiłkiem umilić sobie czas przebywania podczas rekonwalescencji po trudnych zabiegach chirurgicznych. Natomiast oczekiwanie kosztowało nas sporo nerwów i stresu, gdyż zarówno pielęgniarki dyżurujące jak i portier w głównym wejściu mogli nam uniemożliwić odebranie zamówienia (co na szczęście nie miało miejsca tylko dzięki wyjątkowej życzliwości pracowników szpitala).

Mam nadzieję, że będziecie Państwo mieli na uwadze, że wypada informować klientów telefonicznie o długości oczekiwania i o ewentualnych opóźnieniach. Ponadto mam też nadzieję, że zaproponują Państwo w odpowiedzi konkretną firmę rekompensaty za opóźnienie i niedogodności i mam tu na myśli nie koniecznie minimalny rabat tudzież sosy do kolejnego zamówienia - ponieważ na kolejne u Państwa możemy się nie zdecydować.

Marcin

Pizza przyjechała zimna !!

Anita

Zamiast dostac sosy o ktorych jeszcze sie upomnialem w notatce,niedostałem ;)
I powidziano mi ze “sorki sa gratisowe-to nastepnym razem” …. Co bylo wsumie
Dosc ciekawa odopwiadzia

Yurko

<3

Maria

Polecam

Tomasz

kierowca spóźnił sie pół godziny względem zaplanowanego czasu :(

Dawid

Gorąco polecam!

Krzysztof