Dobra pizza Kraków Pizza Zabłocie

Tania i dobra pizza - zamów z dowozem

Mieszkasz na dzielnicy Zabłocie w Krakowie i masz ochotę na smaczną pizzę? Wspaniale! Dobrze trafiłeś. Nasza restauracja podobno jest najlepszą krakowską pizzerią. Skąd o tym wiemy? Z opinii, które o nas wystawiacie. Za każdą, zarówno tą dobrą, jak i sugestię co udoskonalić, bardzo Wam dziękujemy i prosimy o więcej.

Pizzeria Zabłocie obsługiwana przez lokal w Podgórzu

Pizzeria Chili Chili posiada dwa lokale w Krakowie: na Prądniku i Podgórzu. Dostawy pizzy na Zabłocie obsługiwane są przez pizzerię z Podgórza. Oprócz dobrego włoskiego smaku, warto zwrcóić także uwagę na szybki czas realizacji zamówienia jedzenia. Wiemy, jak bardzo cenny jest dla Was czas, dlatego staramy się jak tylko potrafimy, aby Twoja pizza na Zabłocie dotarła możliwie jak najszybciej. Nasi kierowcy doskonale znają ten rejon jak własne mieszkanie, dlatego pizza, którą zamawiacie przyjeżdża w tak szybkim tempie. Dobrze jest zjeść ciepłe jedzenie, prawda? My o tym wiemy i o to dbamy. Wszak to nasza praca, którą lubimy.

Promocje na Zabłocie: druga pizza 30% taniej

Mamy dla Was promocję. Zamawiając dwie pizze, drugą pizzę w promocji otrzymacie ze zniżką 30 procent. Promocja obowiązuje w poniedziałki, wtorki i środy w godzinach od 11:00 do 16:00. Promocja ta jest ważna zarówno w lokalu w Krakowie na Podgórzu, lub przy zamówieniu przez naszą stronę internetową, której link znajdziesz klikając poniżej:

Zamów pizzę