Tania pizza Kraków Pizzeria z dowozem na Łagiewniki

Tak dobra pizza w Krakowie tylko u nas!

Z dzielnicy Łagiewniki do naszej pizzerii na Podgórzu dzieli Cię niecałe 3 kilometry idąc przez dzielnicę Bonarka. Znajdujemy się w Krakowie na dzielnicy Podgórze przy ulicy Krakusa 13. Bardzo łatwo dotrzeć do naszej pizzerii dowolnym środkiem transportu. Zapraszamy na dobra pizzę, którą możesz wybrać w jednym z czterech oferowanych rozmiarów, w tym jedną największą o wielkości aż 70 centymetrów w kształcie kwadratu.

Pizzeria Łagiewniki

Ta 70-centymetrowa pizza jest legendarna w naszej restauracji i wzbudza ogromną ciekawość naszych gości. Organizując większe spotkanie w domu, pracy czy na imprezie, taka jedna duża pizza zaspokoi głód nawet ośmiu osób! Jeśli mieszkasz w Łagiewnikach, zapraszamy do naszej pizzerii na Podgórzu lub zamów dobra pizzę z dowozem. Czas dowozu z Podgórza do Łagiewnik to zaledwie kilka minut. Brak gotówki? Nie ma problemu. Zamawiając pizze online na naszej stronie sam wybierasz jak chcesz zapłacić: gotówką, kartą, czy wygodnym przelewem internetowym. Zapraszamy na pizzę w pizzerii Chili Chili!

Kliknij TUTAJ i zamów pizzę

Zachęcamy do polubienia naszej pizzerii na Facebooku. To tam dowiadujecie się jako pierwsi o naszych nowościach oraz szybkich akcjach promocyjnych. Profil FB to także dobry sposób komunikacji z Wami. Tam też chętnie przyjmujemy Wasze uwagi i sugestie.

Gorąca pizza z dostawą na Łagiewniki

Nie lubisz zimnego jedzenia? My to wiemy i szanujemy. Dlatego masz u nas pewność, że Twoje jedzenie, które otrzymasz, będzie ciepłe. Posiadamy własnych kierowców, dzięki czemu nie musisz na zamówienie czekać 2 godzin. Wiemy jak ważny dla Ciebie jest czas i że z głodem nie ma żartów :) Robimy wszystko, abyś chciał zamawiać u nas częściej i dzielił się pozytywną opinią ze znajomymi.