Pizza Kazimierz

Klienci z krakowskiej dzielnicy Kazimierz mają blisko do naszej pizzerii znajdującej się na Podgórzu. Ta znajdująca się po drugiej stronie Wisły włoska restauracja wita Was pięknymi zapachami włoskiego jedzenia, które jest lubiane przez osoby przebywające w Krakowie.

Zamów w pizzerii Chili Chili i poczuj jak smakuje prawdziwa dobra pizza. Kazimierz jest w naszej strefie dostaw, dlatego oprócz do wizyty w lokalu, zapraszamy do zamawiania jedzenia przez naszą stronę www. W zakładce MENU wybrać można wiele rodzajów pizzy i dodatków. Oprócz pizzy chcemy Was zainteresować specjalnym penne zapiekanym sosem i dużą ilością sera, który przyjemnie rozciąga się podczas jedzenia.

Od poniedziałku do czwartku przy zamówieniach pizzy online w godzinach 11-16 obowiązuje promocja studencka dająca 10% zniżki na zamawiane jedzenie. Tania pizza w promocji przysługuje także stałym klientom, dzięki naszemu programowi lojalnościowemu. Po piątym zamówieniu przez naszą stronę przysługuje zniżka na kolejne zamówienie w wysokości 10 złotych.

Zamów pizzę na Kazimierz przez stronę również z urządzenia mobilnego.