Najlepszej jakości Dobra pizza z Krakowa

Kraków Grzegórzki znajduje się w naszej strefie dostaw.

Myślisz sobie pizza Grzegórzki? Odpowiedź jest prosta – to Chili Chili! Codziennie obsługujemy setki klientów a nasze pizze są tworzone i wypiekane z pasją. Nasz sekret to ciasto które przygotowujemy codziennie rano, abyś mógł cieszyć się doskonałym smakiem. Naszą chrupiącą pizzę oferujemy również z dowozem na Grzegórzki.

ZOBACZ MENU I ZAMÓW

Wszystkie składniki których używamy są najwyższej jakości. Dobre opinie o naszej pizzy tylko to potwierdzają. Daj się skusić i zamów naszą pizzę z dowozem na Grzegórzki. Jeden prosty krok dzieli Cię od tego abyś zasmakował naszej pysznej pizzy. Zamówienie na pizzę na Grzegórzki możesz złożyć telefonicznie, poprzez naszą stronę internetową lub aplikację mobilną. Wystarczy złożyć zamówienie i czekać aż nasz dostawca zjawi się pod Twoimi drzwiami z gorącą pizzą!

Lojalni klienci zyskują najwięcej. Czy wiesz, że po piątym zamówieniu dajemy Ci dziesięć złotych na kolejne zamówienie? Promocja ta dotyczy zamówień dokonanych przez naszą stronę internetową i jest ważna w każdy dzień tygodnia.

Jeśli robisz większe spotkanie i potrzebujesz więcej niż jedną pizzę, dajemy Ci promocję -30% na trzecią pizzę. Promocja ta jest ważna od poniedziałku do środy do godziny 16:00 i dotyczy zarówno w dostawie, jak i w lokalu.

Pizzeria Chili Chili to modne miejsce na mapie Krakowa. Odwiedzają nas duże grupy młodych ludzi, chcących aktywnie spędzić swój wolny czas w gronie znajomych. Nasza pizza uratowała niejedną imprezę :) Skorzystaj z naszego menu online, wybierz jaką chcesz zamówić pizzę, podaj adres dostawy i czekaj na naszego dostawcę.

ZOBACZ MENU I ZAMÓW