Pizza z dowozem w Krakowie - zamów online Pizzeria Bonarka Kraków

Nasze pizze są znane w całym Krakowie. Zamów, to się przekonasz dlaczego tak nas lubią.

Między Krakowską Wolą Duchacką, Łagiewnikami i Podgórzem jest obszar, który nasi dostawcy pizzy często odwiedzają. To dzięki Wam i Waszym zamówieniom na pizzę z Chili Chili tak często tu jesteśmy.

Szybcy kierowcy, zawsze świeże jedzenie, miła i kulturalna obsługa - taka jest nasza pizzeria. Bonarka jest miejscem, gdzie każdego dnia dowozimy pizzę kilka razy dziennie.

Pizzeria Bonarka

Bardzo duży wybór wielu rodzajów pizzy pozwala dobrać pizzę dokładnie taką, na jaką masz ochotę. Dodatkowo w "koszyku" możesz jeszcze zamieniać składniki na dowolne przez Ciebie wybrane. Oferujemy aż cztery opcje rozmiarów pizzy. W zależności z iloma osobami chcesz zjeść posiłek, taki rozmiar masz możliwość dobrać.

Lojalni klienci mogą liczyć na promocje

Doceniamy Waszą lojalność. Chcemy tym samym się Wam odwdzięczyć, że jesteście z nami, dlatego po pięciu zamówieniach na pizzę otrzymasz 10 złotych rabatu na kolejne zamówienie. Promocja ta dotyczy dowolnego dania i obowiązuje w każdy dzień tygodnia przy zamówieniu przez menu na naszej stronie internetowej.

Nasi kucharze codziennie dbają o to, aby pizza była smaczna i chrupiąca. Dojrzałe pomidory, prawdziwy ser i sos robiony od wielu lat według z tej samej receptury na stałe są naszym atutem. Zapraszamy do składania zamówień pizzy z dowozem na Bonarkę.

Zamów pizzę